به گزارش روابط عمومی، محمدعلی رستمی مدیرعامل محترم پتروشیمی شیمی بافت با صدور پیامی فرارسیدن روز ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی را به همکاران آتش نشان این شرکت تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

همکاران گرامی،  تلاشگران عرصه توليد؛

هفتم مهرماه، برای همه کارکنان تلاشگر شرکت پتروشیمی شیمی بافت و بویژه برای پیشگامان فداکار آتش نشان و دیگر مروجان فرهنگ سلامت و ایمنی، روز مبارک و فرخنده ای است تا با یادآوری وظایف سخت و هوشیاری بیش از پیش این عزیزان سپاسگزار کوشش های ارزنده و خدمات شایسته آنان باشیم.
اینجانب روز خجسته ایمنی و آتش نشانی را صمیمانه به همه همکاران گرامی بویژه همکاران عزیز واحد ایمنی و آتش نشانی، تبریک و تهنیت می گویم و با افتخار از رویکردهای صحیح و آمادگی مستمر آنان برای صیانت از سرمایه های انسانی در مواجهه با انواع مخاطرات و نیز نگهداری از تاسیسات صنعتی و محافظت از محیط پیرامونی، تجلیل و قدردانی می نمایم.

امید است با تاکید بر ضرورت و تقدم ایمنی در فرهنگ سازمانی هر دو سایت شرکت و نیز مشارکت همگانی در مسیر اهداف عالیه سازمان، همچنان راهبرد پیشگیرانه و نهادینه نمودن فرهنگ ایمنی در سازمان را به خاطر داشته و با استفاده از دانش روز و اجرای فرایندهای ایمنی در راستای پیشرفت و تعالی گام برداریم.

از درگاه ایزد منان برای همه همکاران و خانواده‌های محترم از جمله همکاران فداکار و اثرگذار بخش ایمنی و آتش‌نشانی، شادکامی و موفقیت روزافزون را مدد می نمایم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط