علی اکبر بسطامی نماینده عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پس از بازدید امروز از نمایشگاه دستاوردهای شستا، عملکرد شستا را مثبت را ارزیابی کرد.

به گزارش شستا رسانه بسطامی در خصوص مشاهدات خود از نمایشگاه دستاوردهای شستا گفت: آنچه امروز هم در نمایشگاه و هم در گزارش آقای رضوانی فر جامع و کامل آقای رضوانی فر متوجه شدم ان بود که با تدبیر ایشان و تلاش مدیران و پرسنل شستا  این مجموعه  عظیم اقتصادی در حال دور شدن از حاشیه‌ها و شائبه هایی است که تا پیش از این بر عملکرد این شرکت  متصور بود. در این بازدید مدیرعامل شستا را مدیری مسلط  و با اشرافی بالا بر مسائل مختلف این هلدینگ بزرگ اقتصادی یافتم.

وی در ادامه افزود: نکته مهم پیشرفت شستا در حوزه های مختلف و حرکت این مجموعه اقتصادی  بر مدار استفاده از پتانسیل‌ها، امکانات و افزایش سودآوری بود.

عضو کمیسیون اقتصادی همچنین در مورد گزارش های نظارتی در مورد عملکرد شستا نیز گفت:  آنچه امروز  از مجموعه گزارش‌های نظارتی  که حاصل تعامل خوب شستا با نهاد های نظارتی است، متوجه شدم این است که ما شاهد کاهش قابل توجه انحرافات از قانون نسبت به گذشته هستیم و شستا به خوبی در مسیر رفع شائبه ها گام بر می دارد. 

وی در ادامه افزود یکی  دیگر از اتفاقات مثبت در شستا  بحث ساماندهی وضعیت شرکت‌ها است. تا پیش از این شاهد بودیم که بسیاری از شرکت های تابعه این مجموعه اقتصادی بواسطه زیان ده بودن تنها هزینه بردار بودند  و اعضای هیات مدیره این شرکت حقوق‌های بالا دریافت می کردند، انحلال یا ادغام این شرکت با شرکت‌های  مادر گامی موثر در کاهش هزینه‌ها، کم کردن بروکراسی اداری در شستا بود. در واقع باید گفت امروز شستا با یک نگاه علمی و مبتنی بر ظرفیت‌های اقتصادی کشور اداره می‌شود.

بسطامی همچنین در پایان خواهان توجه بیشتر سازمان تامین اجتماعی و شستا به  موضوع توزیع عادلانه سرمایه گذاری در مناطق  مختلف کشور و از جمله  مناطق مرحوم، نقاط مرزی و دور افتاده شد و از  برگزاری جلسه ای  میانمدیران شستا و نمایندگان مجلس در این خصوص در آینده نزدیک خبر داد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط