افزایش 491 درصدی سود عملیاتی پتروشیمی شیمی بافت

شرکت پتروشیمی شیمی بافت در شش ماهه نخست سال 1401 با ثبت رکوردی بی‌نظیر در سود عملیاتی، به افزایش 491 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست یافت.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، این شرکت در 6 ماهه نخست سال جاری، محصولات خود را معادل 16/962/666 میلیون ریال را به فروش رسانده که نسبت به بودجه 6 ماهه 106درصد محقق شده است؛ همچنین سود خالص شرکت نسبت به بودجه 6 ماهه نیز 210 درصد افزایش داشته است.

هم افزایی دو سایت شرکت، بالا بردن بهره وری، اصلاح روشهای فروش، اصلاح سیاست خرید خوراک و مدیریت جریان نقدینگی با انعقاد قراردادهای فروش از یک سو و افزایش نرخ فروش محصولات از سوی دیگر از عمده دلایل دستیابی به این رکورد درآمدی می باشد.

مقداردرآمد بدست آمده پتروشیمی شیمی بافت در شش ماهه نخست سال ماحصل برنامه‌ریزی و آینده‌نگری گروه مدیریتی و تلاشهای شبانه روزی پرسنل شرکت در این مدت می باشد که امروز به ثمر نشسته است.

پروژه ها و برنامه های اقدام پتروشیمی شیمی بافت در کوتاه مدت بهینه سازی فرآیند ، افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری بوده و همچنین ساخت مخزن کروی و تغلیظ اسیدسولفوریک سایت2 از برنامه های میان مدت و نیز تکمیل زنجیره ارزش و تولید محصولات جدید از پروژه های بلند مدت شرکت می باشد که با جدیت در حال پیگیری و انجام می باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط