پتروشیمی شیمی بافت (از شرکت های تابعه شستا) با پشت سر نهادن رکورد قبلی فروش MTBE، در دی ماه و MEK در آذرماه امسال موفق شد نصاب ماهانه جدیدی را از بدو راه اندازی کارخانه در حوزه بازاریابی و فروش این محصولات استراتژیک ثبت کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، کیوان نظیری فرد مدیر فروش این شرکت با بیان این که مجموع فروش ماهانه محصول MTBE دردی ماه امسال بالغ بر 10 هزار و هفت تن شد، تصریح کرد: مجموع فروش داخلی و صاداراتی این محصول 559 تن ارتقا را نسبت به رکورد قبلی که با تناژ 9 هزار و 448 تن در مهر 96 به ثبت رسیده بود، نشان می دهد.

وی افزود: این شرکت ضمن تحقق رونق تولید و فروش در دی ماه سال جاری از نصاب سال‌های پیشین عبور و این رکورد 41 درصد بیشتر از میزان بودجه پیش‌بینی شده در این ماه بوده است.

مدیر فروش شرکت شیمی بافت اضافه کرد: همچنین بالاترین فروش محصول MEK در سایت 2 (شیمی تکس آریا سابق) این شرکت در آذر ماه سال جاری به 352 تن رسید که پیش از این در آذر سال 95 فروش این محصول با تناژ 320 تن رکورددار بود.

نظیری فرد تأکید کرد: با وجود چالش های گوناگون، بدون شک تلاش همکاران، هم افزایی بسیار خوب ارکان مدیریتی و عملیاتی مجموعه در تداوم کار گروهی و نیز کیفیت بالای محصولات تولیدی مجتمع در خلق این کامیابی اثرگذار بوده است.

وی یادآور شد: امیدواریم که با بازاریابی هدفمند در بازارهای داخلی و پیگیری اهداف صادراتی و استمرار تولید با کیفیت محصولات شرکت، شاهد توفیقات ارزنده تری در مسیر تحقق برنامه های تولیدی، بازرگانی و صادراتی این شرکت باشیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط