شرکت شیمی بافت یکی از 18 مجتمع پتروشیمی های کشور بود که بالاترین عملکرد تولید در ماه جاری در مقایسه با برنامه را در دی ماه به ثبت رساند.

به گزارش روابط عمومی شیمی بافت به نقل از نیپنا، مجتمع های پتروشیمی در نقاط مختلف کشور روند مطلوب تولید را بر اساس برنامه های پیش بینی شده ادامه می دهند اما 18 مجتمع دردی ماه رکوردهای جدیدی را به ثبت رساندند.

شرکت شیمی بافت با ثبت 114.8 درصد تولید به برنامه ماه بعنوان ششمین شرکت در بالاترین عملکرد تولید دردی ماه امسال را به خود اختصاص داد.

برپایه این گزارش ، پس از اجرایی شدن برجام در دولت یازدهم، به منظورتکمیل طرح های نیمه تمام و اجرای طرح های جدید و دستیابی به افزایش تولید، شرکت ملی صنایع پتروشیمی در قالب سیاست های دولت و درچارچوب نظام اقتصادی کشوردرحوزه اقتصاد مقاومتی به برقراری و تقویت تعاملات داخلی و بین المللی برای جذب سرمایه گذاران خارجی برای تأمین منابع مالی و دانش‌های فنی به‌روز مورد نیاز توسعه این صنعت متمرکز شده است.

تولید مجتمع های پتروشیمی ازابتدای سال 96 تاکنون براین نکته تاکید دارد که همزمان با افزایش خوراک مورد نیاز پتروشیمی ها، اکنون تولید با توجه به تعمیرات اساسی، تامین کاتالیست ها و نیز گسترش همکاری با لایسنسورهای خارجی از سوی تولید کنندگان محصولات متنوع پتروشیمی وارد مرحله ای جدید شده است ومی توان طی سال های آتی برنامه های تولیدی را در بیشتر شرکت ها با بالاترین ظرفیت تولید رقم زد.

به گزارش نیپنا؛ مجموع کل تولید صنعت پتروشیمی دردی ماه امسال حدود 4.28 میلیون تن و عملکرد تولید ازابتدای سال تا پایان این ماه حدود 44.203 میلیون تن بوده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط