جلسه معارفه سید محسن شمس مدیرعامل جدید شرکت شیمی بافت با حضور دکتر فیض عضو موظف هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و جمعی از رؤسا و سرپرستان واحدهای مختلف شرکت در محل مجتمع این شرکت در ماهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، در ابتدای این جلسه، دکتر فیض طی سخنانی با بیان اینکه مفهوم کلیدی “توسعه” یک مفهومی است که در مجموعه دچارغفلت شده، تصریح نمود: اساساً صنعت برای بقای خود احتیاج به توسعه دارد بنابراین همه همکاران در هر سطحی که هستند باید برای توسعه این مجموعه تلاش نمایند.

دکتر فیض ادامه داد: مجموعه Piic با توجه به چالشهای مختلف در راه شرکت شیمی بافت به این تصمیم رسید که با انتخاب مدیرعامل جدید این توسعه و تحول موردنظر را در مجموعه بوجود آورد و برنامه های راهبردی و استراتژیک شرکت Piic را دنبال نماید و حقیقتاً مهندس شمس مدیری خوشنام و لایق در صنعت، بهترین گزینه برای تصدی این امر می باشند.

در ادامه این جلسه مهندس سید محسن شمس مدیرعامل جدید شرکت شیمی بافت ضمن تشکر از حسن اعتماد هیئت مدیره شرکت Piic به وی، مسئله معیشت و رفاه کارکنان را بسیار با اهمیت دانست و گفت: بزرگترین سرمایه شرکت سرمایه نیروی انسانی آن است بنابراین قصد داریم در آینده معیشت پرسنل شرکت را ارتقاء بخشیده و عزت پرسنل را حفظ نماییم.

مدیرعامل جدید شرکت شیمی بافت ادامه داد: سعی ما بر این است که در شرکت با بالابردن کیفیت و کمیت تولید ، افزایش سودآوری و مدیریت هزینه ها در بخشهای مختلف، بخشی از مشکلات معیشتی خانواده بزرگ شیمی بافت را حل نماییم.

مهندس شمس اولین اولویت و برنامه خویش را مسئله HSE و سلامت و امنیت شغلی کارکنان شرکت اعلام داشته و گفت:  تأمین منافع سرمایه گذاران و سایر ذینفعان و کسب اعتماد شرکت های طرف قراداد و به خصوص خریداران تولیدات، از برنامه های راهبردی شرکت می باشد.

وی مسئله تأمین خوراک و مواد اولیه با قیمت اقتصادی و تولید و فروش محصولات با کیفیت و استاندارد و قیمت رقابتی را از دیگر مشکلات اصلی شرکت شیمی بافت دانست و گفت: این مشکلات با ایجاد همدلی و رعایت مقررات و نگاه راهبردی و حرفه ای به مقوله تولید و فروش باید در سریعترین زمان ممکن برطرف شود.

مدیرعامل شرکت شیمی بافت مسئله توسعه شرکت و کاهش هزینه های تولید مانند حمل و نقل و تأمین و نگهداری قطعات فنی را از دیگر امورات مهم شرکت بیان داشت.

مهندس شمس در بخش پایانی صحبت های خویش با اشاره به عملکرد شرکت شیمی بافت و تشکر از تلاشهای پرسنل و مدیران قبلی این مجموعه گفت: با استفاده بهینه از همه ظرفیتهای تولید و نیروی انسانی شرکت، می توان جایگاه پتروشیمی شیمی بافت را در کشور ارتقاء داده و برند آن را به یکی از مهمترین برندهای کشور و منطقه تبدیل نمود.

:: گزارش تصویری:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط